Whispers.
Ouran HS Host Club review 2d83b6b3
Deci? Ce aveti de gand sa faceti?
Intregistrare. Ingresgistrare. Conectare. Conectare.
Whispers.
Ouran HS Host Club review 2d83b6b3
Deci? Ce aveti de gand sa faceti?
Intregistrare. Ingresgistrare. Conectare. Conectare.
Whispers.
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaWhispers ~CăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Ultimele subiecte
» Interviu cu Roche~
Ouran HS Host Club review Icon_minitimeMar Iul 07, 2009 3:48 am Scris de Rochechuart

» *peeks in*
Ouran HS Host Club review Icon_minitimeMar Iul 07, 2009 3:46 am Scris de Rochechuart

» Type Whit Your Eyes Closed
Ouran HS Host Club review Icon_minitimeJoi Iun 25, 2009 10:30 am Scris de °.Miss.Nobody.°

» Minciuna despre userul de mai sus
Ouran HS Host Club review Icon_minitimeJoi Iun 25, 2009 10:26 am Scris de °.Miss.Nobody.°

» Iubesc....
Ouran HS Host Club review Icon_minitimeJoi Iun 25, 2009 4:26 am Scris de Blondutsa

» Aresteaza userul de mai sus
Ouran HS Host Club review Icon_minitimeJoi Iun 25, 2009 4:24 am Scris de Blondutsa

» Who's next ?
Ouran HS Host Club review Icon_minitimeJoi Iun 25, 2009 4:23 am Scris de Blondutsa

» Cat la suta?
Ouran HS Host Club review Icon_minitimeJoi Iun 25, 2009 4:22 am Scris de Blondutsa

» 1, 2, 3 ... sa vedem unde ajungem
Ouran HS Host Club review Icon_minitimeJoi Iun 25, 2009 4:22 am Scris de Blondutsa

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Cine este conectat?
În total sunt 2 utilizatori conectati: 0 Înregistrati, 0 Invizibil si 2 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectati a fost de 13, Joi Iun 25, 2009 4:19 am
Shout Box

Free chat widget @ ShoutMix

 

 Ouran HS Host Club review

In jos 
AutorMesaj
Jaqueline
BubbleGum Head
Jaqueline


feminin
Numarul mesajelor : 1053
Varsta : 29
In : My lullaby~
Data de inscriere : 21/03/2008

Ouran HS Host Club review Empty
MesajSubiect: Ouran HS Host Club review   Ouran HS Host Club review Icon_minitimeSam Mar 07, 2009 12:07 am

Ouran High School Host Club (Ōran Kōkō Hosuto Kurabu)
Genre:Romantic comedy
Manga
Author :Bisco Hatori
Volumes:12
Magazine: LaLa

TV anime
Director :Takuya Igarashi
Episodes:26

Haruhi Fujioka este o noua studenta cu bursa la Ouran High School, o școală fictiva situata în Bunkyō, Tokyo.Din cauza ca uniforma era prea costisitoare, Haruhi este nevoita sa poarte pantaloni lungi ,o camasa cam sifonata si o vesta.Combinate cu ochelarii ei mari și parul tuns scurt,Haruhi poate fi confundata accidental cu un baiat.
Cautand un loc mai linistit pentru a studia,Haruhi intra in "Third Music Room",locul de intalnire al Ouran Host Club,un grup alcatuit din 6 studenti atractivi(Takashi "Mori", Mitsukuni "Honey", Hikaru si Kaoru, Tamaki, și Kyouya)care isi petrec timpul fermecand fetele din scoala pentru profit. În timpul primei lor intalniri, Haruhi apropie de un vas in valoare de 8000000yeni si accidental il sparge.
În scopul de a plăti pentru anularea datoriilor mari, Haruhi este angajat ca si "caine" al clubului Presedintele clubului, fără a cunoaște ea este cu adevărat o fata,o promoveaza pe Haruhi la "host" (gazdă) în cel mai scurt timp, el descoperă potențialul ei. Chiar și după ce adevărul iese la iveala in Club, Haruhi continuă acest joc,pentru as plati datoriile ca un host;astfel Haruhi isi ascunde identitatea.

Sursa: Anime Illusions. Review by: Blacky
Sus In jos
https://whispers.forumgratuit.ro
 
Ouran HS Host Club review
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Review Air
» Review Ah! My goddess
» Review: Bleach^^
» Review Chobits
» Review InuYasha

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Whispers. :: Anime n' Manga :: Anime :: Ouran High School Host Club-
Mergi direct la: