Whispers.
Cu ce personaj semanati? 2d83b6b3
Deci? Ce aveti de gand sa faceti?
Intregistrare. Ingresgistrare. Conectare. Conectare.
Whispers.
Cu ce personaj semanati? 2d83b6b3
Deci? Ce aveti de gand sa faceti?
Intregistrare. Ingresgistrare. Conectare. Conectare.
Whispers.
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaWhispers ~CăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Ultimele subiecte
» Interviu cu Roche~
Cu ce personaj semanati? Icon_minitimeMar Iul 07, 2009 3:48 am Scris de Rochechuart

» *peeks in*
Cu ce personaj semanati? Icon_minitimeMar Iul 07, 2009 3:46 am Scris de Rochechuart

» Type Whit Your Eyes Closed
Cu ce personaj semanati? Icon_minitimeJoi Iun 25, 2009 10:30 am Scris de °.Miss.Nobody.°

» Minciuna despre userul de mai sus
Cu ce personaj semanati? Icon_minitimeJoi Iun 25, 2009 10:26 am Scris de °.Miss.Nobody.°

» Iubesc....
Cu ce personaj semanati? Icon_minitimeJoi Iun 25, 2009 4:26 am Scris de Blondutsa

» Aresteaza userul de mai sus
Cu ce personaj semanati? Icon_minitimeJoi Iun 25, 2009 4:24 am Scris de Blondutsa

» Who's next ?
Cu ce personaj semanati? Icon_minitimeJoi Iun 25, 2009 4:23 am Scris de Blondutsa

» Cat la suta?
Cu ce personaj semanati? Icon_minitimeJoi Iun 25, 2009 4:22 am Scris de Blondutsa

» 1, 2, 3 ... sa vedem unde ajungem
Cu ce personaj semanati? Icon_minitimeJoi Iun 25, 2009 4:22 am Scris de Blondutsa

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Cine este conectat?
În total sunt 2 utilizatori conectati: 0 Înregistrati, 0 Invizibil si 2 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectati a fost de 13, Joi Iun 25, 2009 4:19 am
Shout Box

Free chat widget @ ShoutMix

 

 Cu ce personaj semanati?

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
Pandora
Membru
Pandora


feminin
Numarul mesajelor : 374
Varsta : 30
In : Lost in Blue
Data de inscriere : 13/05/2008

Cu ce personaj semanati? Empty
MesajSubiect: Cu ce personaj semanati?   Cu ce personaj semanati? Icon_minitimeLun Iul 14, 2008 4:21 am

Well probabil ca Rukia xD n_n pentru ca ne asemanam destul de mult in ceea ce priveste personalitatea. In totdeauna gandesc inainte sa fac si stiu ce am de facut ca si ea. Sunt destul de calma de obicei, ca si Rukia ... am obiceiul de a lua vina altora asupra mea ... nu-mi place sa ma simt vinovata, dar nu-mi place sa-i vad pe altii ca se simt vinovati de ceva x.x' So... eu sunt ca si Rukia n_n.
Sus In jos
http://candy-symphony.forumn.org/
Still Doll
AcE Mod
Still Doll


feminin
Numarul mesajelor : 208
Varsta : 30
In : N-Field
Data de inscriere : 16/01/2009

Cu ce personaj semanati? Empty
MesajSubiect: Re: Cu ce personaj semanati?   Cu ce personaj semanati? Icon_minitimeVin Ian 16, 2009 9:35 am

Cateodata imi spunea un coleg ca semna cu Rukia,adica umpic la cum arat seman cu ea (sau cel putin semanam),eu sunt intr-un fel ca ea..adica nu imi prea arat sentimentele si uneori par cam dura.Ea nu prea e vesela si nebunatica,chestia e ca eu sunt,aici nu seman deloc cu ea,nu sunt calma mai niciodata.
Sus In jos
http://vivid-colors.in-goo.com
Blacky
Membru
Blacky


Numarul mesajelor : 21
Varsta : 29
In : Somewhere..in Zero's wardrobe*perv smile*
Data de inscriere : 16/01/2009

Cu ce personaj semanati? Empty
MesajSubiect: Re: Cu ce personaj semanati?   Cu ce personaj semanati? Icon_minitimeSam Ian 17, 2009 8:29 am

Uneori cred ca seman cu Momo Hinamori ..adica sunt destul de prietenoasa si atuncic and cineva drag este ranit procedez aproape la fel ca si ea...un alt personaj cred ca ar fi Karin sora mai mica a lui Ichigo @__@ si mie imi palce fotbalul ca si ei..si uneori ma enervez destul de repede
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cu ce personaj semanati? Empty
MesajSubiect: Re: Cu ce personaj semanati?   Cu ce personaj semanati? Icon_minitime

Sus In jos
 
Cu ce personaj semanati?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cu ce personaj semanati?
» Cu ce personaj semanati?
» Cu ce personaj semanati?
» Cu ce personaj semanati?
» Cu ce personaj semanati?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Whispers. :: Anime n' Manga :: Anime :: Bleach-
Mergi direct la: