Whispers.
Actiune,Aventura sau Horror? 2d83b6b3
Deci? Ce aveti de gand sa faceti?
Intregistrare. Ingresgistrare. Conectare. Conectare.
Whispers.
Actiune,Aventura sau Horror? 2d83b6b3
Deci? Ce aveti de gand sa faceti?
Intregistrare. Ingresgistrare. Conectare. Conectare.
Whispers.
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaWhispers ~CăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Ultimele subiecte
» Interviu cu Roche~
Actiune,Aventura sau Horror? Icon_minitimeMar Iul 07, 2009 3:48 am Scris de Rochechuart

» *peeks in*
Actiune,Aventura sau Horror? Icon_minitimeMar Iul 07, 2009 3:46 am Scris de Rochechuart

» Type Whit Your Eyes Closed
Actiune,Aventura sau Horror? Icon_minitimeJoi Iun 25, 2009 10:30 am Scris de °.Miss.Nobody.°

» Minciuna despre userul de mai sus
Actiune,Aventura sau Horror? Icon_minitimeJoi Iun 25, 2009 10:26 am Scris de °.Miss.Nobody.°

» Iubesc....
Actiune,Aventura sau Horror? Icon_minitimeJoi Iun 25, 2009 4:26 am Scris de Blondutsa

» Aresteaza userul de mai sus
Actiune,Aventura sau Horror? Icon_minitimeJoi Iun 25, 2009 4:24 am Scris de Blondutsa

» Who's next ?
Actiune,Aventura sau Horror? Icon_minitimeJoi Iun 25, 2009 4:23 am Scris de Blondutsa

» Cat la suta?
Actiune,Aventura sau Horror? Icon_minitimeJoi Iun 25, 2009 4:22 am Scris de Blondutsa

» 1, 2, 3 ... sa vedem unde ajungem
Actiune,Aventura sau Horror? Icon_minitimeJoi Iun 25, 2009 4:22 am Scris de Blondutsa

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Cine este conectat?
În total sunt 8 utilizatori conectati: 0 Înregistrati, 0 Invizibil si 8 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectati a fost de 13, Joi Iun 25, 2009 4:19 am
Shout Box

Free chat widget @ ShoutMix

 

 Actiune,Aventura sau Horror?

In jos 
+6
*Iris^_^
buffy
Ely^^~
Kanaya
jikogu no kodomo
°.Miss.Nobody.°
10 participan?i
AutorMesaj
°.Miss.Nobody.°
Membru
°.Miss.Nobody.°


feminin
Numarul mesajelor : 986
Varsta : 27
Data de inscriere : 22/03/2008

Actiune,Aventura sau Horror? Empty
MesajSubiect: Actiune,Aventura sau Horror?   Actiune,Aventura sau Horror? Icon_minitimeDum Mar 23, 2008 12:34 am

Actiune Aventura sau Horror?Mi-e cel mai mult imi place Horror :twisted: si aventura...Pe Care o alegeti voi?
Sus In jos
jikogu no kodomo
Membru
jikogu no kodomo


Numarul mesajelor : 27
Data de inscriere : 25/04/2008

Actiune,Aventura sau Horror? Empty
MesajSubiect: Re: Actiune,Aventura sau Horror?   Actiune,Aventura sau Horror? Icon_minitimeVin Apr 25, 2008 12:16 pm

poi normal k horror in primu rand iar pe loq 2 comediile :)


Edit by Still Doll: ti-am editat postul deoarece contine spam.....minim 2 randuril la postare.
Sus In jos
Kanaya
Membru
Kanaya


feminin
Numarul mesajelor : 177
Varsta : 32
Data de inscriere : 05/05/2008

Actiune,Aventura sau Horror? Empty
MesajSubiect: Re: Actiune,Aventura sau Horror?   Actiune,Aventura sau Horror? Icon_minitimeSam Mai 10, 2008 9:22 am

eu prefer horror cand am chef de vazut un film caut unul horror pentru ca imi plac mult filmele de acest gen...( si mai bine o pot speria pe surioara mea mai mica^^)
Sus In jos
Ely^^~
Membru
avatar


feminin
Numarul mesajelor : 1192
Varsta : 30
Data de inscriere : 09/05/2008

Actiune,Aventura sau Horror? Empty
MesajSubiect: Re: Actiune,Aventura sau Horror?   Actiune,Aventura sau Horror? Icon_minitimeSam Mai 10, 2008 10:14 am

Prefer horroru. Desi dupa aia mi greu sa adorm noaptea imi place sa fiu speriata presupun. Desi stiu ca nu exista chestiile alea tot ma sperie. I love the thrill^^
Sus In jos
buffy
Membru
buffy


Numarul mesajelor : 33
Data de inscriere : 11/05/2008

Actiune,Aventura sau Horror? Empty
MesajSubiect: Re: Actiune,Aventura sau Horror?   Actiune,Aventura sau Horror? Icon_minitimeDum Mai 11, 2008 1:58 am

bineinteles ca horror...imi place foarte mult mai ales daca ma uit noaptea cu cativa prieteni...este super ^__^

[color=red]
Edit by Still Doll: ti-am editat postul deoarece contine spam.....minim 2 randuril la postare.[/color]
Sus In jos
*Iris^_^
Membru
*Iris^_^


feminin
Numarul mesajelor : 1184
Varsta : 28
In : j rock land :3
Data de inscriere : 23/06/2008

Actiune,Aventura sau Horror? Empty
MesajSubiect: Re: Actiune,Aventura sau Horror?   Actiune,Aventura sau Horror? Icon_minitimeJoi Iun 26, 2008 8:54 pm

hmmmm... horror XD kiar daca uneori nu mai apuc sa dorm asha mult XD imi place sa ma uit seara ku prietenii XD


Edit by Still Doll: ti-am editat postul deoarece contine spam.....minim 2 randuril la postare.
Sus In jos
EllaFromHell
Membru
EllaFromHell


feminin
Numarul mesajelor : 384
Varsta : 30
In : In Hell
Data de inscriere : 01/07/2008

Actiune,Aventura sau Horror? Empty
MesajSubiect: Re: Actiune,Aventura sau Horror?   Actiune,Aventura sau Horror? Icon_minitimeMar Iul 01, 2008 1:14 pm

horror..normal..nu dorm prea mult dupaia dar tot e mrf stau si vb la tel toata noaptea cu prietena cu care ma uit de obicei la filme dstea si zicem k ai am vazut fantoma sau monstru sau ce era in film :ohmy:
Sus In jos
Plastic Doll
Membru
Plastic Doll


feminin
Numarul mesajelor : 21
Data de inscriere : 14/05/2008

Actiune,Aventura sau Horror? Empty
MesajSubiect: Re: Actiune,Aventura sau Horror?   Actiune,Aventura sau Horror? Icon_minitimeLun Ian 12, 2009 9:23 am

Horror O.O'
Nu stiu de ce,dar mereu mi-a placut acest gen ^^''.
Desi imi este putin frica sa ma uit sigura O.O',deobicei ma uit cu prietenii sau cu fratemiu.Mai mult cu fratemiu XD.
Sus In jos
Pandora
Membru
Pandora


feminin
Numarul mesajelor : 374
Varsta : 30
In : Lost in Blue
Data de inscriere : 13/05/2008

Actiune,Aventura sau Horror? Empty
MesajSubiect: Re: Actiune,Aventura sau Horror?   Actiune,Aventura sau Horror? Icon_minitimeLun Ian 12, 2009 9:34 am

Sincer, nu imi plac foarte mult niciunul dintre genurile astea o.o'
Oricum, le prefer pe cele de actiune si aventura si daca e sa aleg si intre astea, le aleg pe cele de actiune xD
Niciodata nu mi-au placut filmele horror. Am destul de multa imaginatie si imi era frica sa fac unele lucruri chiar si saptamani intregi dupa ce ma uitam la un astfel de film x_x'
Dar filme de actiune am vazut destul de multe, la fel si de aventura, nu prea pot alege, dar cred ca mai mult imi plac cele de actiune xD
Sus In jos
http://candy-symphony.forumn.org/
Jaqueline
BubbleGum Head
Jaqueline


feminin
Numarul mesajelor : 1053
Varsta : 29
In : My lullaby~
Data de inscriere : 21/03/2008

Actiune,Aventura sau Horror? Empty
MesajSubiect: Re: Actiune,Aventura sau Horror?   Actiune,Aventura sau Horror? Icon_minitimeMar Ian 13, 2009 6:35 am

Ok, eu, desi mor de frica ( , ) cand ma uit la unul, aleg filmele horror. Sunt inexplicabil atrasa de acest gen. Da, ma rog, mai fac si prostia sa ma uit singura . . .
Adevarul este ca eu vad filmele horror pe jumatate *cracks up* cu mana la ochi XD
Sus In jos
https://whispers.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Actiune,Aventura sau Horror? Empty
MesajSubiect: Re: Actiune,Aventura sau Horror?   Actiune,Aventura sau Horror? Icon_minitime

Sus In jos
 
Actiune,Aventura sau Horror?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Whispers. :: Diverse :: Filme-
Mergi direct la: