Whispers.
Primul anime vizionat 2d83b6b3
Deci? Ce aveti de gand sa faceti?
Intregistrare. Ingresgistrare. Conectare. Conectare.
Whispers.
Primul anime vizionat 2d83b6b3
Deci? Ce aveti de gand sa faceti?
Intregistrare. Ingresgistrare. Conectare. Conectare.
Whispers.
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaWhispers ~CăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Ultimele subiecte
» Interviu cu Roche~
Primul anime vizionat Icon_minitimeMar Iul 07, 2009 3:48 am Scris de Rochechuart

» *peeks in*
Primul anime vizionat Icon_minitimeMar Iul 07, 2009 3:46 am Scris de Rochechuart

» Type Whit Your Eyes Closed
Primul anime vizionat Icon_minitimeJoi Iun 25, 2009 10:30 am Scris de °.Miss.Nobody.°

» Minciuna despre userul de mai sus
Primul anime vizionat Icon_minitimeJoi Iun 25, 2009 10:26 am Scris de °.Miss.Nobody.°

» Iubesc....
Primul anime vizionat Icon_minitimeJoi Iun 25, 2009 4:26 am Scris de Blondutsa

» Aresteaza userul de mai sus
Primul anime vizionat Icon_minitimeJoi Iun 25, 2009 4:24 am Scris de Blondutsa

» Who's next ?
Primul anime vizionat Icon_minitimeJoi Iun 25, 2009 4:23 am Scris de Blondutsa

» Cat la suta?
Primul anime vizionat Icon_minitimeJoi Iun 25, 2009 4:22 am Scris de Blondutsa

» 1, 2, 3 ... sa vedem unde ajungem
Primul anime vizionat Icon_minitimeJoi Iun 25, 2009 4:22 am Scris de Blondutsa

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Cine este conectat?
În total sunt 2 utilizatori conectati: 0 Înregistrati, 0 Invizibil si 2 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectati a fost de 13, Joi Iun 25, 2009 4:19 am
Shout Box

Free chat widget @ ShoutMix

 

 Primul anime vizionat

In jos 
+5
buffy
Ely^^~
Chloé
Kanaya
QuisQ
9 participan?i
AutorMesaj
QuisQ
Membru
QuisQ


feminin
Numarul mesajelor : 272
Varsta : 28
In : In you head...*______* *mwhahahaaa*
Data de inscriere : 05/05/2008

Primul anime vizionat Empty
MesajSubiect: Primul anime vizionat   Primul anime vizionat Icon_minitimeVin Mai 09, 2008 12:04 pm

Fara SPAM!-->Nu spui doar anime-ul "x"!spui si cum ai dat de el si daca inca iti mai place...

Pai....la mine a fost Naruto...Am primit un mass cu un AMV cu Naruto si m-a agatat..!Am ramas profund impresionata...In fine...Unele episoade sunt cam in plus...Si unele lucruri sunt prea exagerate dar la mine tot anime-ul nr 1 este....[P.S.Mai era si Sailor Moon..aveam o minge cu ele pe la 5 ani si erau niste "desene" atunci cu ele..dar ce ...stiam yo ca alea sunt anime-uri?] :gyahaha:
Sus In jos
Kanaya
Membru
Kanaya


feminin
Numarul mesajelor : 177
Varsta : 32
Data de inscriere : 05/05/2008

Primul anime vizionat Empty
MesajSubiect: Re: Primul anime vizionat   Primul anime vizionat Icon_minitimeSam Mai 10, 2008 12:40 am

primul anime pe care l-am vazut a fost Rozen Maiden (o mica parte din el) imi placea foarte mult dar nu am ajuns nici pana acum sa il vad pe tot :waa:
Sus In jos
Chloé
Membru
Chloé


feminin
Numarul mesajelor : 122
Varsta : 28
Data de inscriere : 23/03/2008

Primul anime vizionat Empty
MesajSubiect: Re: Primul anime vizionat   Primul anime vizionat Icon_minitimeSam Mai 10, 2008 2:15 am

Primul anime vizionat partial a fost *stratches her head* ummm...Naruto daca stau sa ma gandesc bine.
Primul anime vizionat si terminat a fost Air ^^
Sus In jos
http://akai-project.do-goo.net
Ely^^~
Membru
avatar


feminin
Numarul mesajelor : 1192
Varsta : 29
Data de inscriere : 09/05/2008

Primul anime vizionat Empty
MesajSubiect: Re: Primul anime vizionat   Primul anime vizionat Icon_minitimeSam Mai 10, 2008 10:19 am

Primul anime pe care l-am vazut o fost Naruto^^ Neh eram obsedaa de el si toata ziua ma uitam la el^^ Totusi mi-o luat juma de an sa-l termin.
Sus In jos
buffy
Membru
buffy


Numarul mesajelor : 33
Data de inscriere : 11/05/2008

Primul anime vizionat Empty
MesajSubiect: Re: Primul anime vizionat   Primul anime vizionat Icon_minitimeDum Mai 11, 2008 3:46 am

primul anime vizionat a fost inuyasha...mi-a placut foarte mult dar pacat ca nu l-am vazut tot T__T

Edit by Still Doll: ai grija cu spam-ul....posturile tale trebuie sa fie de minim 2 randuri
Sus In jos
*Iris^_^
Membru
*Iris^_^


feminin
Numarul mesajelor : 1184
Varsta : 28
In : j rock land :3
Data de inscriere : 23/06/2008

Primul anime vizionat Empty
MesajSubiect: Re: Primul anime vizionat   Primul anime vizionat Icon_minitimeMar Iun 24, 2008 11:27 am

hmmmm.... primul anime care lam vazut ? cred ca a fost shaman king:D mia placut foarte mult . lam vazut pe jetox . prima oara mi s-a parut interesant , si inca imi place . tin minte ca, cand eram mai mica eram obsedata de el -_- eu si prietenele mele ne imaginam tot felu de prostii si nu ratam nici un ep -_-
Sus In jos
Jaqueline
BubbleGum Head
Jaqueline


feminin
Numarul mesajelor : 1053
Varsta : 29
In : My lullaby~
Data de inscriere : 21/03/2008

Primul anime vizionat Empty
MesajSubiect: Re: Primul anime vizionat   Primul anime vizionat Icon_minitimeMar Iun 24, 2008 2:23 pm

Wow aproape toti au inceput cu naruto O____O la mine a fost al 2'lea *stupid smile*
Primul a fost Shaman King, ca si Iris O_O tot pe jetix l'am vazut. Oricum shaman king e primul daca nu se pune si perioada aia [interbelica XD] 5-8 ani O_____O daca e de acolo atunci ar fi Sailor Moon. O_O mi'am adus aminte Xd stiu ca imi cazuse un dinte si il aruncasem dupa casa XD si face mama la mine: ce dorinta ti'ai pus? si zic eu: vreu o carte de colorat cu sailor moon O_______________O doamne ce minte aveam pe atunci XDDDDD
Sus In jos
https://whispers.forumgratuit.ro
Still Doll
AcE Mod
Still Doll


feminin
Numarul mesajelor : 208
Varsta : 30
In : N-Field
Data de inscriere : 16/01/2009

Primul anime vizionat Empty
MesajSubiect: Re: Primul anime vizionat   Primul anime vizionat Icon_minitimeVin Ian 16, 2009 10:58 am

well:
care a fost primul anime vizionat

me:
primul
naime viionat a fost Shaman King...aveam vreo 10 ani atunci dar oricum
imi placea anime-ul......este primul vazut in intregime ca pna atunci
am mai vazut dar nu toate episoadele &_&
Sus In jos
http://vivid-colors.in-goo.com
Blacky
Membru
Blacky


Numarul mesajelor : 21
Varsta : 29
In : Somewhere..in Zero's wardrobe*perv smile*
Data de inscriere : 16/01/2009

Primul anime vizionat Empty
MesajSubiect: Re: Primul anime vizionat   Primul anime vizionat Icon_minitimeSam Ian 17, 2009 7:51 am

Hmm..primul meu anime a fost Shaman King,l-am vazut cand aveam vreo 12 ani cred x.x si nu stiam ce sunt alea anime'uri..anyway a fost destul de interesant si chiar merita sa fie primul..a fost plin de actiune si nu m-am plictisit sa-l urmaresc,avand in vedere ca era dublat suna destul de bine x.x'...Finalul nu a fost banal ci asa cum am gandeam eu,totusi merita o continuare
Sus In jos
Continut sponsorizat





Primul anime vizionat Empty
MesajSubiect: Re: Primul anime vizionat   Primul anime vizionat Icon_minitime

Sus In jos
 
Primul anime vizionat
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Ultimul anime vizionat
» Cel mai deplorabil anime, ever .
» Ultimul episod vizionat
» Top 5 anime-uri preferate
» Anime Character for ^

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Whispers. :: Anime n' Manga :: Anime :: Anime in general-
Mergi direct la: