Whispers.
personaj preferat 2d83b6b3
Deci? Ce aveti de gand sa faceti?
Intregistrare. Ingresgistrare. Conectare. Conectare.
Whispers.
personaj preferat 2d83b6b3
Deci? Ce aveti de gand sa faceti?
Intregistrare. Ingresgistrare. Conectare. Conectare.
Whispers.
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaWhispers ~CăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Ultimele subiecte
» Interviu cu Roche~
personaj preferat Icon_minitimeMar Iul 07, 2009 3:48 am Scris de Rochechuart

» *peeks in*
personaj preferat Icon_minitimeMar Iul 07, 2009 3:46 am Scris de Rochechuart

» Type Whit Your Eyes Closed
personaj preferat Icon_minitimeJoi Iun 25, 2009 10:30 am Scris de °.Miss.Nobody.°

» Minciuna despre userul de mai sus
personaj preferat Icon_minitimeJoi Iun 25, 2009 10:26 am Scris de °.Miss.Nobody.°

» Iubesc....
personaj preferat Icon_minitimeJoi Iun 25, 2009 4:26 am Scris de Blondutsa

» Aresteaza userul de mai sus
personaj preferat Icon_minitimeJoi Iun 25, 2009 4:24 am Scris de Blondutsa

» Who's next ?
personaj preferat Icon_minitimeJoi Iun 25, 2009 4:23 am Scris de Blondutsa

» Cat la suta?
personaj preferat Icon_minitimeJoi Iun 25, 2009 4:22 am Scris de Blondutsa

» 1, 2, 3 ... sa vedem unde ajungem
personaj preferat Icon_minitimeJoi Iun 25, 2009 4:22 am Scris de Blondutsa

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Cine este conectat?
În total sunt 20 utilizatori conectati: 0 Înregistrati, 0 Invizibil si 20 Vizitatori

Nici unul

Recordul de utilizatori conectati a fost de 35, Vin Sept 20, 2024 10:48 pm
Shout Box

Free chat widget @ ShoutMix

 

 personaj preferat

In jos 
+4
Pandora
Yuki Sou ~
Al3xis
Kanaya
8 participan?i
AutorMesaj
Kanaya
Membru
Kanaya


feminin
Numarul mesajelor : 177
Varsta : 32
Data de inscriere : 05/05/2008

personaj preferat Empty
MesajSubiect: personaj preferat   personaj preferat Icon_minitimeVin Mai 09, 2008 12:02 pm

mie imi place mult de L pentru caracterul lui si pentru felul in care gandeste....trebuie sa recunosc si eu ca e un adevarat geniu pentru mine......e destul de kawaiooo iar obsesia lui pentru dulciuri e draguta^^
Sus In jos
Al3xis
Membru
Al3xis


feminin
Numarul mesajelor : 3
Varsta : 33
In : Bucuresti
Data de inscriere : 09/05/2008

personaj preferat Empty
MesajSubiect: Re: personaj preferat   personaj preferat Icon_minitimeVin Mai 09, 2008 1:06 pm

Mie imi place de Misa...e frumoasa si desteapta dar si un pik cam prostuta:P

Edit by Still Doll: ai facut spam...trebuie ca postul tau sa contina minim 2 randuri.
Sus In jos
http://anime-alexis.hi5.com
Yuki Sou ~
Membru
Yuki Sou ~


feminin
Numarul mesajelor : 90
Varsta : 33
In : White Room
Data de inscriere : 26/03/2008

personaj preferat Empty
MesajSubiect: Re: personaj preferat   personaj preferat Icon_minitimeDum Mai 11, 2008 6:07 am

L - Pentru ca e unul dintre cele mai originale personaje pe care le-am vazut vreodata . Pur si simplu ador caracterul lui.In nici un anime nu am mai intalnit un personaj ca el,ceea ce il face si mai special(desi recunosc ca imi vine sa il dau jos de pe scaun si sa il incui afara cand vad cum mananca prajiturile alea .Cum era si un quote de-al lui:"will you be eating that cake?...say what you want but i'll be takeing that cake" )Anyway....este ceva special la el..si acel ceva m-a facut obsedata XD

Mello - Un personaj nebun *_* . Ador personajele nebune *_* sunt cele mai interesante si cele mai originale @_@ . Nu prea imi place faptul ca nu il suporta pe Near , pentru ca mi se pare o prostie motivul pentru care nu il suporta x.x Dar in rest mi-a placut cum a reactionat cand a aflat de moartea lui L ( Near a fost de-a dreptul enervant in momentul acela >______________<' ) . Imi place mult caracterul lui si modul in care gandeste @_@'

Near - As spune ca e un personaj care seamana din multe puncte de vedere cu L , deci nu e chiar foarte original . Dar imi place mult caracterul sau . Imi plac personajele un pic ( repet : un pic X_X' ) copilaroase , iar Near e adorabil cand se joaca cu masinutele @_@' . Pe langa asta imi place mult cum gandeste , desi ma cam enerva la inceput pentru ca imi amintea mereu de L T-T'

Namikawa - Ok , nu va uitati asa X_X Desi nu apare prea mult in anime chiar imi placea tipul @_@' . ( si era sexy XD ) Imi placea faptul ca era atat de calm , chiar si atunci cand Light i-a vorbit la telefon spunand ca este L @_@

Ryuk - un shinigami care chiar daca arata cum arata si ti-e cam frica si scarba ( poate ) de el la inceput , pe parcursul animeului nu ai cum sa nu il iubesti XD . E un personaj amuzant care imi place din multe puncte de vedere ^^ .
Sus In jos
http://eclipse-project.1talk.net/
Pandora
Membru
Pandora


feminin
Numarul mesajelor : 374
Varsta : 30
In : Lost in Blue
Data de inscriere : 13/05/2008

personaj preferat Empty
MesajSubiect: Re: personaj preferat   personaj preferat Icon_minitimeMar Mai 13, 2008 1:38 pm

Personajul meu preferat din tot serialul e L pentru ca e genial, are
o personalitate de invidiat, e a little crazy si e pur si simplu special.
Si Ryuk pentru ca are o obsesie, e atat de amuzant si e super dragut. >.<
Sus In jos
http://candy-symphony.forumn.org/
Jaqueline
BubbleGum Head
Jaqueline


feminin
Numarul mesajelor : 1053
Varsta : 29
In : My lullaby~
Data de inscriere : 21/03/2008

personaj preferat Empty
MesajSubiect: Re: personaj preferat   personaj preferat Icon_minitimeDum Iun 15, 2008 6:32 am

Mello - Tipul acesta  genial . E destept, e frumos [xD] si imi palce modul lui de a actiona. E nebun si foarte original . Si ii place ciocolata . Damn I <3 him . Go Mello ^^

L - Vesnicul L . E asa kawaii cand mananca . Si are un fel de a gandi uimitor . Chiar imi pare rau pentru ce i'a facut Light [da, stiu nu el l'a ucis. Dar a facut'o xD mrg intr'un mod indirect. Ca si cu Mello >.<' Go and die Lighto

Near - Un singur cuvant: K A W A I I . E cute si seamana destul de mult cu L. Cum a spus si 'kasan e adorabil cand se joaca cu masinutele.
Sus In jos
https://whispers.forumgratuit.ro
PurpleButterfly
Membru
PurpleButterfly


feminin
Numarul mesajelor : 24
Varsta : 30
Data de inscriere : 10/06/2008

personaj preferat Empty
MesajSubiect: Re: personaj preferat   personaj preferat Icon_minitimeDum Iun 22, 2008 6:31 am

Din tot serialul Death Note imi place cel mai mult de L.
Felul cum gandeste, cum ia deciziile "la rece", presupunerile lui fiind intotdeauna adevarate chiar dak nu are dovezi. Faptul k ii plac le nebunie duliurile si cum sta carcit pe scaun scaun, aceasta pozitie crescandu-i capacitatea de concentrare cu 40 de procente... Il fac sa fie foarte interesant. Imi mai plac ochii lui........ Totul imi place la el.
personaj preferat L_danc10
Sus In jos
EllaFromHell
Membru
EllaFromHell


feminin
Numarul mesajelor : 384
Varsta : 30
In : In Hell
Data de inscriere : 01/07/2008

personaj preferat Empty
MesajSubiect: Re: personaj preferat   personaj preferat Icon_minitimeMar Iul 01, 2008 1:28 pm

pai cel mai mult imi place de Misa...e asa kawaii...imi place molt k e fotomodel si are stilul goth:X:X:X:X:Ximi place si personalitatea ei chiar dak e putin cam prostuta:D
Sus In jos
Still Doll
AcE Mod
Still Doll


feminin
Numarul mesajelor : 208
Varsta : 30
In : N-Field
Data de inscriere : 16/01/2009

personaj preferat Empty
MesajSubiect: Re: personaj preferat   personaj preferat Icon_minitimeVin Ian 16, 2009 10:01 am

personajele mele preferate ar fi urmatoarele:
Light: acest personaj m-a impresionat din prima clipa in care l-am vazut si trebie
sa recunosc ca el a fost motivul pentru acre am continuat sa ma uit la
anime.Cea ce imi place cel mai mult este faptul ca Light este prezentat
ca un adevart geniu plictisit de lumea din jurul lui. Dupa ce gaseste
carnetul acesta devine o obsesie pentru el si asa ajunge cel mai mare
criminal in serie intitulat Kira.
Mello: Imi place in mod special curajul acestui personaj si faptul ca nu se da il laturi
de la nimic chiar daca asta implica riscarea propriei vieti ^^.
Pe langa asta este si foarte dragut si imi place obsesia lui pentru ciocolata ( la fel ca mine x.x) XD
Sus In jos
http://vivid-colors.in-goo.com
Continut sponsorizat





personaj preferat Empty
MesajSubiect: Re: personaj preferat   personaj preferat Icon_minitime

Sus In jos
 
personaj preferat
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Personaj preferat
» Personaj preferat
» Personaj preferat
» Personaj preferat...
» Personaj preferat

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Whispers. :: Anime n' Manga :: Anime :: Death Note-
Mergi direct la: