Whispers.
The new maniac is here! 2d83b6b3
Deci? Ce aveti de gand sa faceti?
Intregistrare. Ingresgistrare. Conectare. Conectare.
Whispers.
The new maniac is here! 2d83b6b3
Deci? Ce aveti de gand sa faceti?
Intregistrare. Ingresgistrare. Conectare. Conectare.
Whispers.
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.



 
AcasaWhispers ~CăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Ultimele subiecte
» Interviu cu Roche~
The new maniac is here! Icon_minitimeMar Iul 07, 2009 3:48 am Scris de Rochechuart

» *peeks in*
The new maniac is here! Icon_minitimeMar Iul 07, 2009 3:46 am Scris de Rochechuart

» Type Whit Your Eyes Closed
The new maniac is here! Icon_minitimeJoi Iun 25, 2009 10:30 am Scris de °.Miss.Nobody.°

» Minciuna despre userul de mai sus
The new maniac is here! Icon_minitimeJoi Iun 25, 2009 10:26 am Scris de °.Miss.Nobody.°

» Iubesc....
The new maniac is here! Icon_minitimeJoi Iun 25, 2009 4:26 am Scris de Blondutsa

» Aresteaza userul de mai sus
The new maniac is here! Icon_minitimeJoi Iun 25, 2009 4:24 am Scris de Blondutsa

» Who's next ?
The new maniac is here! Icon_minitimeJoi Iun 25, 2009 4:23 am Scris de Blondutsa

» Cat la suta?
The new maniac is here! Icon_minitimeJoi Iun 25, 2009 4:22 am Scris de Blondutsa

» 1, 2, 3 ... sa vedem unde ajungem
The new maniac is here! Icon_minitimeJoi Iun 25, 2009 4:22 am Scris de Blondutsa

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 
Rechercher Cautare avansata
Cine este conectat?
În total sunt 2 utilizatori conectati: 0 Înregistrati, 0 Invizibil si 2 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectati a fost de 13, Joi Iun 25, 2009 4:19 am
Shout Box

Free chat widget @ ShoutMix

 

 The new maniac is here!

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
Blacky
Membru
Blacky


Numarul mesajelor : 21
Varsta : 29
In : Somewhere..in Zero's wardrobe*perv smile*
Data de inscriere : 16/01/2009

The new maniac is here! Empty
MesajSubiect: The new maniac is here!   The new maniac is here! Icon_minitimeSam Ian 17, 2009 7:24 am

Heya everyone! What's up?
Cred ca mai bine ar trebui sa ma prezint chiar daca cativa dintre voi poate ma cunosc ^^'
~Nume:Madalina-Elena..hmm oricum puteti sa imi spuneti Blacky sunt obisnuita cu acest nick
~Varsta:14
~Cate ceva despre mine: Well sunt o mare fana anime&manga.Acest lucru ma descrie cel mai bine^^"
~Zodie:gemeni
~Ochi:caprui
~Par:saten
~Muzica:in special prefer rock-ul,j-rock sau j-pop
~Trupe preferate:Linkin Park-ma consider o mare fana a celor de la LP...imi plac mai toate melodiile lor
Others: An Cafe,Nightmare(Naitomea),YUI,Ikimonogakari,Simple Plan,Evanescence,SUM 41
~Cantareti:Nana Mizuki (yay Nana<3 FTW!),Ashley Tisdale,Ashlee Simpson,Ayumi Hamasaki,Hilary Duff si cred ca ar fi si Britney Spears
~Anime-urile
mele preferate sunt: Shugo
Chara,Vampire Knight,Bleach,Naruto Shippuuden,Majin Tantei Nougami Neuro,Full Moon wo Sagashite,yu yu
hakusho,Sugar Sugar Rune,Rosario Vampire,Blood ,Happiness!,Yu-gi-oh,Yu-gi-oh GX!,Choas;Head,Myself;Yoursef and more
~Manga:de la o vreme ma atrag mai mult manga-urile de aceea am inceptu sa citesc o multime ...iata cateva dintre preferatele meu: Shugo Chara!(yeah i lurv SC!),Vampire Knight,The One,Bloody Kiss,I-O-N,Shinshi Doumei Cross,MeruPuri,GOTH,Gakuen Alice,Zettai Kakusei Tenshi Mistress Fortune,Kanshakudama no Yuutsu,Kaichou wa Maid-sama!,Love Monster,Shinigami Lovers and more^^'
~In timpul liber imi place sa editez in Photoshop si sa pierd vremea

Sper sa imi fac noi prieteni aici ...So See`ya later!
Sus In jos
Still Doll
AcE Mod
Still Doll


feminin
Numarul mesajelor : 208
Varsta : 30
In : N-Field
Data de inscriere : 16/01/2009

The new maniac is here! Empty
MesajSubiect: Re: The new maniac is here!   The new maniac is here! Icon_minitimeSam Ian 17, 2009 8:28 am

Hellows ^^
ma bucur sa te vad pe aici si sper sa iti placa si sa te distrezi ^^. Fi cat mai activa si cisteste regulile ^^
Ai grija cu spam-ul
bye
Sus In jos
http://vivid-colors.in-goo.com
Jaqueline
BubbleGum Head
Jaqueline


feminin
Numarul mesajelor : 1053
Varsta : 29
In : My lullaby~
Data de inscriere : 21/03/2008

The new maniac is here! Empty
MesajSubiect: Re: The new maniac is here!   The new maniac is here! Icon_minitimeDum Ian 18, 2009 1:56 am

Bwaaa *takes Blacky and does the happy dance* XD *shares a cookie*
Hei. Ma bucur sa te vad si aici XDDD
Uh, intrebari nu am, just have fun <333
Si spor la postat :]
Sus In jos
https://whispers.forumgratuit.ro
Blacky
Membru
Blacky


Numarul mesajelor : 21
Varsta : 29
In : Somewhere..in Zero's wardrobe*perv smile*
Data de inscriere : 16/01/2009

The new maniac is here! Empty
MesajSubiect: Re: The new maniac is here!   The new maniac is here! Icon_minitimeDum Ian 18, 2009 5:36 am

Tnx for welcomes^^
@Still Doll in legatura cu spamul,te asigur ca nu fac asa ceva so multumesc de urare^^
@Nee-chan >~<*huggies* tnx for welcome..imi place mult cum arata forumul

See`ya later
Sus In jos
Continut sponsorizat





The new maniac is here! Empty
MesajSubiect: Re: The new maniac is here!   The new maniac is here! Icon_minitime

Sus In jos
 
The new maniac is here!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Whispers. :: About us :: Newbie Central-
Mergi direct la: